رئیس و اعضای کمیته پزشکی انجمن چوخه کشور معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی انجمن چوخه کشور رئیس، نایب رئیس کمیته پزشکی این انجمن در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ معرفی شدند‌

دکتر مسعود خانی با تجربیات بسیار ارزشمندی که در حوزه پزشکی دارد و فعالیت قابل تقدیر ایشان در مراکز بیمارستانی و درمانی و آشنایی بسیار خوبی که از ورزش کشتی‌باچوخه دارد به عنوان رئیس کمیته پزشکی انجمن چوخه کشور منصوب شدند.
ایشان مدرک تخصصی دکترای حرفه‌ای پزشکی دارند و در حال حاضر به‌عنوان مدیر اجرایی بیمارستان شهید کامیاب مشهد فعالیت می‌کنند و مدت‌هاست که به‌عنوان نایب رئیس انجمن چوخه شهرستان مشهد نیز با این انجمن همکاری دارند‌ و سایر اعضای این کمیته را با هماهنگی انجمن چوخه کشور به شرخ زیر به اهالی کشتی‌باچوخه معرفی کردند:

۱. محمدعلی قانعی به‌عنوان نایب رئیس

ایشان دارای تخصص دترای حرفه‌ای پزشکی است، سال‌ها رئیس سازمان پزشکی شهرستان قوچان را بر عهده داشته است و هم اینک عضو هیات مدیره نظام پزشکی این شهرستان است.

۲. مجتبی باریم دارای تخصص مشاور، روانشناس بالینی و روان درمان در مرحله دفاع از پایان‌نامه است که سابقه‌ی ریاست شورای شهر و شهرستان نیشابور و رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی این شهر در دوره پنجم را بر عهده داشته است.، ئیس شورای شهر در شهر زیبای بار در دوره چهارم و رئیس انجمن چوخه شهرستان نیشابور بوده است.

۳. سیدمحسن حسینی فرزند شهید سیدمحمود حسینی با تخصص دکترای دندانپزشکی و متخصص ارتودنسی در مشهد مقدس
۴. قاسم بخشی کارشناس اتاق عمل
۵. یاسر سروری کارمند بیمارستان
۶. مهدی نیکنام  کارمند بیمارستان
۷. ایمان رحیمی‌راد نیروی اتاق عمل
۸. مرتضی طالبی بهیار بیمارستان

ضمنا با تعهد و خلوص نیتی که از دکتر مسعود خانی در میادین مسابقات و گودهای کشتی باچوخه شاهد بوده‌ایم و همواره با تعهد قابل تقدیر با اهالی محترم کشتی‌باچوخه همکاری داشته‌اند و همچنین تعهد و تخصصی که در وی و همکاران محترم ایشان در کمیته پزشکی سراغ داریم، موفقیت‌شان، در راستای تحقق سیاست‌های فدراسیون ورزش روستایی و فدراسیون پزشکی ورزشی در این ورزش سنتی را آرزو می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *