رییس فدراسیون روستایی خطاب به روابط‌عمومی‌ هیات‌های ورزش روستایی در سراسر کشور؛ تمام ظرفیت‌های رسانه‌‌ای در راستای گسترش و ترویج بازی‌های بومی و محلی بسیج شوند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی؛ دکتر امیری خراسانی در نخستین نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌هیات‌های استانی گفت: قطعا همه ما نقش پررنگ و جایگاه والای روابط عمومی در پیشرفت یک سازمان را می‌دانیم و خوشحالم که امروز ۹۰ درصد هیات‌های استانی ما نه تنها فقط یک مسئول روابط عمومی، بلکه یک مدیر روابط عمومی فعال دارند.

وی افزود: البته توقع ما فعالیت بیشتر است، روابط عمومی هیات‌های استانی بایستی در مستند سازی و تولید محتوا سنگ تمام بگذارند و از تمام ظرفیت‌های موجود برای ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی بهره ببرند.

دکتر امیری خراسانی ادامه داد: نیاز امروز ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، یادآوری ورزش‌ها و بازی‌ها به پدرها، مادرها، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هاست و آموزش آنها به نسل جدید می‌باشد که این مسئولیت خطیر بر دوش روابط‌عمومی هیات‌ها است.

رئیس فدراسیون تصریح کرد: بایسی تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای اعم از رادیو، تلویزیون، خبرگزاری‌ها، نشریات، فضاهای مجازی و … برای توسعه ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی بسیج شوند چراکه مقام معظم رهبری به توسعه، ترویج و گسترش این ورزش‌ها و بازی‌ها تاکید موکد داشته‌اند و باید به این باور برسیم که باید در این راستا گام محکمی برداشته تا اصالت و فرهنگ ایرانی را زنده نگه داریم.

دکتر امیری خراسانی در پایان خاطرنشان کرد: از روابط عمومی فدراسیون میخواهم تا هرچه سریعتر نشست هم اندیشی مناطق شش گانه را برگزار کند تا در مردادماه شاهد برگزاری نشست سالیانه روابط عمومی‌هیات‌های سراسر کشور به صورت حضوری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *