نحوه دریافت کمک های مالی از علاقمندان کشتی باچوخه اعلام شد

انجمن چوخه کشور با صدور اطلاعیه خطاب به مسئولین محترم کشتی باچوخه نحوه دریافت کمک‌های مالی را اعلام کرد:

متن این اطلاعیه که در تاریخ هجدهم خرداد ماه سالجاری صادر شده است به این شرح است:

با سلام

احتراما بدینوسیله به آگاهی عموم علاقمندان به کشتی باچوخه می‌رساند:

حامیان و اسپانسرهای مالی مسابقات کشتی باچوخه موتور محرکه این ورزش هستند و بدون محبت آن‌ها نمی‌شود و نمی‌توان مسابقات باشکوه کشتی باچوخه را برگزار کرد و بایستی همواره قدردان آنها باشیم.

اخیرا خبرهای موثقی به این انجمن واصل شده است که مبالغ دریافتی از حامیان محترم به‌درستی هزینه نمی‌شود و یا شائبه بی انظباطی در نحوه دریافت کمک‌ها از مردم و نحوه انجام هزینه‌ها وجود دارد.

لذا به‌منظور ساماندهی به موضوعات مربوط به حامیان مالی و پیش‌گیری از هر گونه اتهام احتمالی به زحمتکشان و مسئولان محترم مقتضی است از این تاریخ به بعد کلیه کمک‌های مالی افراد خیر و نیک اندیش، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، بااطلاع کامل روسای محترم ادارات ورزش وجوانان و هیات‌های ورزش روستایی و انجمن‌های استان‌ها و شهرستان‌ مربوط مستقیما به حساب بانکی مشخص که طی نامه‌ی رسمی اعلام خواهند کرد، واریز شود و هزینه‌های مسابقات از آن محل پرداخت شود تا بدین شائبه‌ها پایان داده شود و امکان پاسخگویی به مراجع نظارتی نیز فراهم گردد.

پیشاپیش از کسانیکه تاکنون به همین صورت عمل می‌کرده‌اند و افرادی که پس از این طبق مقررات عمل خواهند کرد صمیمانه تشکر می‌شود.

 

باتشکر قربانعلی قائمی

رئیس انجمن چوخه کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *