نحوه دریافت کمک های مالی از علاقمندان کشتی باچوخه اعلام شد

انجمن چوخه کشور با صدور اطلاعیه خطاب به مسئولین محترم کشتی باچوخه نحوه دریافت کمک‌های مالی را اعلام کرد:

متن این اطلاعیه که در تاریخ هجدهم خرداد ماه سالجاری صادر شده است به این شرح است:

با سلام

احتراما بدینوسیله به آگاهی عموم علاقمندان به کشتی باچوخه می‌رساند:

حامیان و اسپانسرهای مالی مسابقات کشتی باچوخه موتور محرکه این ورزش هستند و بدون محبت آن‌ها نمی‌شود و نمی‌توان مسابقات باشکوه کشتی باچوخه را برگزار کرد و بایستی همواره قدردان آنها باشیم.

اخیرا خبرهای موثقی به این انجمن واصل شده است که مبالغ دریافتی از حامیان محترم به‌درستی هزینه نمی‌شود و یا شائبه بی انظباطی در نحوه دریافت کمک‌ها از مردم و نحوه انجام هزینه‌ها وجود دارد.

لذا به‌منظور ساماندهی به موضوعات مربوط به حامیان مالی و پیش‌گیری از هر گونه اتهام احتمالی به زحمتکشان و مسئولان محترم مقتضی است از این تاریخ به بعد کلیه کمک‌های مالی افراد خیر و نیک اندیش، شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، بااطلاع کامل روسای محترم ادارات ورزش وجوانان و هیات‌های ورزش روستایی و انجمن‌های استان‌ها و شهرستان‌ مربوط مستقیما به حساب بانکی مشخص که طی نامه‌ی رسمی اعلام خواهند کرد، واریز شود و هزینه‌های مسابقات از آن محل پرداخت شود تا بدین شائبه‌ها پایان داده شود و امکان پاسخگویی به مراجع نظارتی نیز فراهم گردد.

پیشاپیش از کسانیکه تاکنون به همین صورت عمل می‌کرده‌اند و افرادی که پس از این طبق مقررات عمل خواهند کرد صمیمانه تشکر می‌شود.

 

باتشکر قربانعلی قائمی

رئیس انجمن چوخه کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.