مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی با چوخه در مشهد برگزار می شود

اردوی تیم ملی کشتی با چوخه روز دوشنبه تاریخ نهم خرداد سال ۱۴۰۱ با حضور ۲۴ نفر از چوخه‌کاران برتر کشور در محل هتل ثامن به منظور انتخاب تیم ملی کشتی با چوخه کشور و همچنین شرکت نفرات برتر در مسابقات کشتی با چوخه جام بین‌المللی امام رضا(ع) در شهرستان طرقبه شاندیز آغاز شد.

در این اردو از کلیه افرادی‌که با نامه رسمی به «مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی باچوخه» دعوت شده‌اند و کارت ملی خود را به انجمن چوخه کشور ارسال نموده‌ و آیدی کارت آنان نیز صادر شده بود، درخواست شد که،با همراه داشتن مدارک زیر راس ساعت ۱۶ روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ به «هتل ثامن مشهد واقع در ابتدای جاده طرقبه» مراجعه نمایند تا پذیرش و اسکان داده شوند.

۱. همراه داشتن آیدی کارت دیچیتال، کارت بیمه ورزشی، کارت ملی.
۲. همراه داشتن گواهی دو دوز واکسن کرونا و گواهی تست PCR از مراکز علوم‌ پزشکی.
۳. داشتن شال و لباس چوخه آستین دار تا بالاتر از آرنج، شال و شلوارک به جهت رعایت مسائل بهداشتی الزامی است.

ضمنا مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی با چوخه در پنج وزن ۶۶-, ۷۴-، ۸۴-، ۹۶-، و ۹۶+ کیلوگرم (بدون هیچ‌گونه آوانس و ارفاق) برگزار می‌گردد و افراد براساس وزنی‌که خواهند داشت، با قرعه‌کشی در پنج وزن به صورت مسابقات دوره ای و دوحذفی مسابقه خواهند داد.

لازم به توضیح می‌باشد:
نفرات برتر اوزان پنج‌گانه در این دوره از مسابقات انتخابی به عنوان «اعضای تیم ملی کشتی با چوخه» به جامعه ورزشی معرفی خواهند شد و در «مسابقات برون مرزی» و «مسابقات داخلی» مانند «مسابقات بین المللی جام امام رضا(ع)» شرکت خواهند کرد.

زمان وزن کشی:
روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ راس ساعت ۱۸  الی ساعت ۲۰ و حداکثر تا یکساعت تمدید شده و در محل «هتل ثامن» انجام خواهد شد.
زمان مسابقات:
راس ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ در محل «خانه کشتی مشهد» واقع در پشت سالن شهید بهشتی و حد فاصل بین میدان جانبازان و چهارراه خیام برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.