کمک سیصد میلیون ریالی اهالی چوخه در طرح آزادی زندانیان جرایم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی گود کشتی باچوخه شهید بابانظر؛ رئیس انجمن چوخه شهرستان مشهد مقدس، در جشن گلریزان گود کشتی باچوخه شهید بابانظر با اعلام حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در حاشیه رقابت‌های چوخه، این جشن گلریزان را احیای یک رسم تاریخی در کشتی با چوخه خراسان دانست و از هیات امنای گود شهید بابانظر بابت انجام این عمل تقدیر نمودند.

سرهنگ صمد رودهی با اشاره به تاریخ گود کشتی با چوخه شهید بابانظر و پهلوانی نیک مردان و بزرگ مردانی نظیر سردار شهید بابا رستمی، سردار شهید نظرنژاد (بابانظر)، سردار شهید شوشتری و سردار شهید حسینی محراب در این گود که سابقا به گود گلشور معروف بوده، ادامه این قبیل حرکات را ادامه راه شهدای سرافراز دانست.

رئیس کمیته انضباطی انجمن چوخه کشور افزود: امروز تبلور منش پهلوانی و اخلاق ورزشی را در پهلوان علی اکبر امیری و پهلوان امیر ابراهیمی مشاهده نمودیم، این دو پهلوان سخاوتمندانه قندهای خود را در راه آزادسازی همنوعان خود بذل نمودند. حتما توسط گود بابانظر و انجمن چوخه مشهد از این دو پهلوان تقدیر خواهد شد.

مسئول کمیته مالی گود شهید بابانظر ضمن تشکر از کلیه مسئولان، پیشکسوتان، پهلوانان و تماشاگران این گود، مشارکت پهلوانانه این عزیزان را در جشن گلریزان، نشانه‌ی وجود فرهنگ والای پهلوانی در کشتی باچوخه دانست و از شهرداری و شوراهای اجتماعی محلات منطقه چهار نیز بابت ارائه این طرح به گود کشتی شهید بابانظر تشکر کرد.

حاج مجتبی ابراهیمی مبلغ جمع آوری شده در جشن گلریزان و طرح مشهد مهربان را سیصد میلیون ریال اعلام کرد.

ایشان با تشکر از آقای ارجائی شهردار محترم مشهد و آقای نژاد حسین شهردار محبوب منطقه چهار و دیگر مهمانان، آمادگی مجموعه فرهنگی ورزشی گود بابانظر و جامعه چوخه خراسان را برای مشارکت در چنین برنامه هایی اعلام کرد و از تلاش جهت انتقال فوری این مبلغ از طرف گود کشتی با چوخه شهید بابانظر جهت آزادی سریع زندانیان غیر عمد خبر داد.

مسعود صداقتی‌راد مسئول روابط عمومی گود شهید بابانظر نتایج مسابقات قندی کشتی باچوخه در جمعه نهم اردیبهشت ۱۴۰۱ (ماه مبارک رمضان) در گود مدرن کشتی با چوخه شهید بابانظر را اعلام کرد:

با حمایت پرشور صدها مشتاق ورزش زیبای #کشتی_باچوخه مسابقات قندی در محل گود زیبای بابانظر برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر تقدیم می‌گردد:

قند اول:
پهلوان کامران رستمی
پهلوان علی بهرامی
(نتیجه: مساوی)
قند دوم:
پهلوان علی اکبر امیری
پهلوان مسعود رنگین
(برنده: پهلوان امیری)
قند سوم:
پهلوان سید علی شاکری
پهلوان سجاد آق داشی
(نتیجه: مساوی)
قند چهارم:
پهلوان امیر ابراهیمی
پهلوان رضا محمدی
(برنده: پهلوان ابراهیمی)
قند پنجم:
پهلوان محمد احمدزاده
پهلوان علی پهلوانی
(نتیجه: مساوی)
قند ششم:
پهلوان امیرحسین عزیزی
پهلوان علی عبداللهی
(نتیجه: مساوی)
قند هفتم:
پهلوان سعید شیری
پهلوان سعید ابراهیمی
(نتیجه: مساوی)
قند هشتم:
پهلوان علی قوامی
پهلوان ایمان شعبانی
(نتیجه: مساوی)
قند پیشکسوتان:
پهلوان اصغر بهاری
پهلوان حسین عبدالهی
(برنده: پهلوان بهاری)

پهلوان علی اکبر امیری و
پهلوان امیر ابراهیمی برندگان
قند دوم و چهارم نیز قندهای خود را برای
آزادی زندانیان اهدا نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *